ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

9 kwietnia 2020 ks. Anatol

Wkraczamy w najważniejsze wydarzenia naszej wiary, w dni pamiątki Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. W tym roku szczególne to święta, spędzane w domach, na kwarantannie, w szpitalach. Pragnę na ten trudny czas życzyć Wam wszystkim umocnienia w wierze, że Zmartwychwstały Pan jest mocen przynieść nam ulgę. Niech da upragnioną łaskę zdrowia i siłę do przezwyciężenia lęków, obaw o przyszłość. Życzę Wam wszystkim i Waszym bliskim umocnienia w miłości i promieni radości i wiary, że damy radę i znów odzyskamy spokój serca, i znów będziemy mogli się cieszyć pełnym zjednoczeniem ze Zmartwychwstałym Chrystusem w Komunii św. Pokój i miłość niech będą w Waszych sercach, Waszych domach, Waszych rodzinach. Ks. Proboszcz.        I na koniec jeszcze raz moja serdeczna prośba, abyście pozostali w domach i uczestniczyli we Mszach św. i nabożeństwach przez media. W dalszym ciągu obowiązuje maksymalnie 5 osób obecnych łącznie w kościele /kaplicy/ i na zewnątrz. W ostatnich dniach policja zwracała się do mnie w tej sprawie. Wiem, że to trudne, ale pozostańmy jednak w domach, żebyśmy nie musieli ponosić konsekwencji łamania zarządzeń władz.