Aktualności

OGŁOSZENIA ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE – 12 KWIETNIA 2020

11 kwietnia 2020 ks. Anatol

1. Dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego przeżywana w tym roku w tak trudnym i smutnym czasie. Dlatego życzę wszystkim mocnej wiary w to, że Zmartwychwstały Chrystus ma moc przyjść nam z pomocą. Niech błogosławi Wam na każdy dzień. Niech obdarzy zdrowiem, pokojem i miłością każdą rodzinę.
2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. jutro jak w każdą niedzielę.
3. Dziękuję serdecznie za zrozumienie sytuacji i pozostanie w domach w te ostatnie dni i dalej proszę, abyście uczestniczyli we Mszach św. poprzez telewizję, radio i internet.
4. Dziękuję serdecznie za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego. Dziękuję Panu Kościelnemu za przygotowanie Grobu Pańskiego.
5. Gdyby ktoś chciał skorzystać ze spowiedzi to może to uczynić codziennie przed Mszą św. w tygodniu.
6. W najbliższym tygodniu wspominamy kolejne rocznice śmierci. Odeszli do domu Ojca i proszą nas o modlitwę: +Marianna Dąbrowa – Chlina /15 IV 2005/, Walerian Trąba – Chlina /15 IV 2016/, Tadeusz Mazur – Jeżówka /17 IV 2006/, Stanisław Rams – Jeżówka /18 IV 1989/, Irena Guzek – Chlina /18 IV 2012/. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składam najlepsze życzenia zdrowia i błogosławieństwa Bożego

Parafia pw. św. Bartłomieja AP.

Adres: Chlina 55, 42 - 439 Żarnowiec

Telefon: 32 644 91 63