Aktualności

OGŁOSZENIA ŚWIĘTEGO SZCZEPANA – 26 GRUDNIA 2019

25 grudnia 2019 ks. Anatol

1. W niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W kościele w Polsce dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin oraz dzień odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Zachęcam małżonków do wspólnego uczestniczenia we Mszach św. i odnowienia przyrzeczeń, które będzie na każdej Mszy św.
2. Dziękuję Pani Kastek za choinki do kościoła. Dziękuje p. Kościelnemu i ministrantom za przygotowanie szopki i udekorowanie kościoła. Dziękuję orkiestrze za uświetnienie swoją grą Pasterki.
3. Porządek kolędy:
– 28 grudnia – sobota: Jeżówka: Kościelna Droga, Kopaniny, Grabowiec.
Kolędę rozpoczynam o godz. 9.00. Bardzo proszę o pojazd 15 minut wcześniej.
4. Jak już ogłaszałem w przyszłym roku musimy oddać pożyczone pieniądze za prace w tym roku przy polichromii i poddać konserwacji i odnowieniu 6 stacji Drogi Krzyżowej. Dlatego moja prośba, aby w przyszłym roku składać się po 300 złotych. Już teraz za te ofiary dziękuję.Parafia pw. św. Bartłomieja AP.

Adres: Chlina 55, 42 - 439 Żarnowiec

Telefon: 32 644 91 63

NIP: 649 223 66 50