Aktualności

OGŁOSZENIA ŚWIĘTEGO SZCZEPANA – 26 GRUDNIA 2018

27 grudnia 2018 ks. Anatol

1. W niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W kościele w Polsce dzień modlitw o świetość małżeństw i rodzin oraz dzień odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Zachęcam małżonków do wspólnego uczestniczenia we Mszach św. i odnowienia przyrzeczeń, które będzie na każdej Mszy św.
2. Dziękuję p. Kazimierzowi Kotnis za choinki do kościoła.
3. Dziękuję p. Kościelnemu z rodziną, Panom Janowi Siejce i Janowi Smoleń oraz młodzieży za przygotowanie szopki i udekorowanie kościoła na czas Świąt. Bóg zapłać.
4. Porządek kolędy:
– 28 grudnia – piątek: Jeżówka, Kopaniny, Droga Kościelna, Grabowiec
– 29 grudnia – sobota: Udórz: Grobla, Czworaki, PGR, blok i od p. Błaszczyka w stronę Chliny
Kolędę rozpoczynam o godz. 9.00. Bardzo proszę o pojazd 15 minut wcześniej.
5. W przyszłym roku na wiosnę rozpoczniemy odnawianie polichromii w prezbiterium. Koszt tych prac bedzie wynosił prawie 144 tysiące. Będziemy mieli wsparcie gminy dotacją w wysokości 70 tys. złotych, a resztę trzeba będzie abyśmy my złożyli. Dlatego moja prośba, aby w przyszłym roku składać się po 300 złotych na te prace. Już teraz za te ofiary dziękuję.Parafia pw. św. Bartłomieja AP.

Adres: Chlina 55, 42 - 439 Żarnowiec

Telefon: 32 644 91 63

NIP: 649 223 66 50