OGŁOSZENIA CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 MARCA 2018

10 marca 2018 ks. Anatol

1. Dzisiaj IV niedziela Wielkiego Postu, zwana „Laetare” (radujcie się). Kościół cieszy się z obfitości dóbr nadprzyrodzonych i łask płynących z Chrztu i Eucharystii.
2. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcjach i skorzystali z sakramentu pokuty i pojednania. Trwajmy w łasce uświęcającej przynajmniej do świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
3. W najbliższy piątek dzieci z naszej szkoły będą w kościele na Drodze Krzyżowej i Mszy św., a potem zapraszają do szkoły na Misterium Wielkanocne w ich wykonaniu. Po Misterium kiermasz świąteczny z palmami i ozdobami świątecznymi wykonanymi przez dzieci i rodziców.
4. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego sie tygodnia składam najlepsze życzenia zdrowia i błogosławieństwa Bożego.